See other templatesSee other templates

ما قالب JSN Megazine رو بیشتر از چند سال است که توسعه می دهیم و این زمان فوق العاده زیاد به ما اجازه می دهد که چند مورد از ویژگیهای خیلی پیشرفته این قالب را به شما نشان دهیم. کلمه پیشرفته برای ما واقعا یک حرف الکی برای یک بازاریابی فانتزی نیست بلکه واقعا نمونه این قالب را هیچ جای دیگری نمی توانید ببینید

شروع آسان

یکی از سریعترین و ساده ترین راه های یادگیری قالب این است که داده های نمونه را نصب کرده و شروع به کار با آن کنید. JSN Megazine مکانیزم یکتایی را برای نصب داده های نمونه به طور مستقیم روی وب سایت کنونی فراهم می کند. تنها چند مرحله .... و دموی قالب آماده است.

جزئیات بیشتر شروع آسان

نسخه موبایل

JSN Megazine دارای یک طراحی داخلی بهینه شده برای دستگاههای موبایل پیشرفته از قبیل آیفون، اندروید و بر پایه ویندوز می باشد.

بیشتر در مورد پشتیبانی موبایل

پیکربندی آسان

تمامی قالب های جوملاشاین می توانند به سادگی توسط پارامترهای قالب پیکربندی شوند. در صفحه تنظیمات قالب، بیشتر از 40 پارامتر قالب خواهید دید که برای راحتی کار در گروه های منطقی ای قرارداده شده اند. تمامی پارامترها دارای متن توضیحی برای درک بهتر هستند.

بیشتر در مورد پیکربندی قالب

گالری تصاویر

گالری تصاویری که در این سایت می بینید یک محصول جذاب از JSN ImageShow است. از این گالری هم می توانید برای یک نمونه کار حرفه ای تصاویر استفاده کنید و هم برای آلبوم های خانوادگیتان

بیشتر در مورد JSN ImageShow

طرح بندی RTL

تمامی قالب های جوملاشاین با پشتیبانی از طرح بندی RTL مجهز شده اند. ما حتی جزئیات خیلی ریز را هم زیر نظر می گیریم تا قالب در حالت RTL هم بسیار عالی به نظر رسد.

بیشتر در مورد طرح بندی RTL

فرم ساز JSN

ویژگی های قدرتمند فرم ساز JSN مطمئنا در اولین نگاه شما را حیرت زده کرده است. استفاده آسان، بدون هیچ دانش فنی زیاد، ولی بسیار کاربردی و دارای هزاران فرم تمام آن چیزی است که در دستان شماست!

بیشتر در مورد فرم ساز JSN

مستندات

جزئیات تفصیلی در مورد قالب و امکانات آن در یک بسته مستندات جامع قالب برای دانلود فراهم شده است.

دانلود رایگان

Go to top